Szamosi Mihály Sporttelep, vezette: Bálint Attila (Flinta Zoltán, László István Sándor)
Soroksár: Terestyényi- Benke, Török, Miszlai, Nagy, Győrik, Benke, Ott, Váradi, Horváth, Buzás
Megbízott edző: Szeitl Szilvia
Astra HFC: Török- Gelb, Kós, Szakonyi, Vicsek, Király, Árvay, Vidács, Kerekes, Véninger, Nádudvari
Vezetőedző: Bene Ferenc
Jól kezdett csapatunk, hiszen már a 10. percben megszereztük a vezetést! Miszlai lépett ki a védők között, szépen vette át a lapos indítást, majd a kapus lábai között a kapuba lőtt. Ezt követően egy szöglet után Váradi közelről kapu fölé fejelt. A vendégek részéről Gelb jelentett veszélyt. Előbb elvette a labdát a kiváró hazai kapustól, de elügyetlenkedte a helyzetet és Terestyéni javítani tudott, majd lapos lövését védte kapusunk.
A második játékrész elején Győrik került helyzetbe, de Török kivetődve védeni tudott. Ezután fokozatosan átvette a kezdeményezést a vendég csapat, érezni lehetett, sok a sérültünk, nincs frissítési lehetősége Szeitl Szilviának. Szakonyi jobb oldali elfutásai sorra gondot jelentettek, Győrik háromszor is önfeláldozóan mentett a kapu előterében! A 86. perben Dencz bal oldali szögletét követően alakult ki kavarodás és a labda végül a jobb alsó sarokba gurult. Az utolsó percekben a vendégek többször is megszerezhették volna a győzelmet, de hol a szerencse állt mellénk, hol pedig Terestyéni tudott védeni. A hosszabbításban még Benke helyzetben Török kezébe lőtte a labdát, így akár mi is megnyerhettük volna a mérkőzést.
Összességében igazságos döntetlen született a két alsó házi csapat mérkőzésén.






