Szamosi Mihály Sporttelep, vezette: Bálint Kata Tünde (Zahorecz Roland, Vrbovszki Pál)
Soroksár SC - DVTK: 1-4 (0-2)
Soroksár SC: Terestyényi- Benke, Török, Miszlai, Tenyei-Tóth, Győrik, Nagy, Ott, Váradi, Horváth, Buzás
Csereként pályára léptek: Antalicz, Patkós
Megbízott edző: Szeitl Szilvia
DVTK: Schildkraut- Sandu, Nagy, Bradic, Boros, Krisztin, Geréd, Mikó, Jáhn, Barker, Sain
Csereként pályára léptek: André, Palama, Horváth, Ónodi, Voila
Vezetőedző: Bém Gábor
Gólszerzők: Krisztin, Sandu, Voila, Nagy illetve Török
11. perc: Visszaemelt labdára több vendég játékos rajtolt rá. Krisztin mindenkit megelőzött és a felpattanó labdát a kimozduló kapus fölött a hálóba fejelte.
20. perc: A labda egy hazai védő kezére pattant, amiért a játékvezető büntetőt ítélt. Sandru védhetetlenül lőtt a bal felső sarokba.
54. perc: Miszlai lépet ki ziccerben, egy csel után a kimozduló kapusba lőtte a labdát.
58. perc: Barker lőhetett ziccerben, de Ott becsúszva szépen blokkolta a labdát.
65. perc: Bal oldali támadás végén a beadást Voila közelről a kapuba lőtte.
69. perc: Bal oldali szöglet után Török fejelt a jobb alsó sarokba!
72. perc: Nagy bal oldalról védhetetlenül bombázta a szabadrúgást a hosszú felső sarokba.






