Tisztelt Szurkolóink!
Csapatunk 80 éve nem látott sikert elérve a Magyar Kupa legjobb 8 csapata közé jutott, ahol a Puskás Akadémiával fogunk megmérkőzni!
Tisztelt Szurkolóink!
Csapatunk 80 éve nem látott sikert elérve a Magyar Kupa legjobb 8 csapata közé jutott, ahol a Puskás Akadémiával fogunk megmérkőzni!
Hétvégén magabiztos győzelmet arattunk a Mosonmagyaróvár csapata felett!
Két fiatal játékosunk, Csernik Kornél és Kundrák Norbert 2-2 gólt szerezve vezette győzelemre csapatunkat. Az itthon tartott 3 ponttal ismét a 6. helyre léptünk előre!
Vasárnap délután rossz talajú pályán, küzdelmes mérkőzésen a házigazdák otthon tartották a 3 pontot.
Mint ismert, szerdán idegenben is győzve csapatunk több, mint 80 év után ismét a Magyar Kupa legjobb 8 csapata közé jutott!
Csapatunk 1 gólos előny birtokában lép ma pályára az Andráshida vendégeként. Továbbjutás esetén már a 8 legjobb csapat között várhatnánk a sorsolást!
Az NB2 hétvégi fordulójában talán még az őszinél is nagyobb meglepetést okoztunk a listavezető Gyirmót 4-2-es legyőzésével!