Soroksár SC - TARR Andráshida SC: 3-2
Szerda délután már a Magyar Kupa nyolcad döntőire kerül sor! A továbbjutó kiléte 2 mérkőzés alapján dől el.
Mint ismert, csapatunk hazai pályán egy gólos vereséget szenvedett a Budafok csapatától. Bár megvoltak a helyzeteink, gólt nem sikerült szereznünk. A mérkőzés egyetlen találatát a néhány éve még sárga-feketében futballozó Góhér Gergő szerezte.
Aláírt Soroksárra Erdélyi László, miután közös megegyezéssel szerződést bontott a Győri ETO-val!
25 éves Kispest nevelésű támadónk korábban megfordult a Sopron csapatában is. 2017-ben igazolt Győrbe, az ott töltött másfél év alatt 32 mérkőzésen 9 gólt szerzett! Reméljük találataival értékes pontokhoz fogja segíteni csapatunkat is!
Soroksári szerepléséhez sok sikert kívánunk!

Vasárnap 14 órától azt a Budafokot látjuk vendégül, aki az előző héten hátrányból Kovács Dávid 2 góljával fordítani tudott, és legyőzte a Siófok együttesét.
Popov Patrik után újabb támadó távozik csapatunktól! Albert Ádám 2017 nyarán érkezett Soroksárra, ez idő alatt 58 mérkőzésen lépett pályára, ebből 32-szer kezdőként. Sárga-feketében összesen 6 gólt szerzett.
Csapatunkért tett erőfeszítéseit köszönjük, további sikereket kívánunk karrierjéhez!

