Bár az időjárás csak most kezdi megmutatni zord oldalát, csapatunk máris az 1. tavaszi fordulóra készül, melyet Putnokon a Kazincbarcika ellen fogunk játszani.
Az utolsó őszi fordulóban azzal a tudattal léphetett pályára Lipcsei Péter csapata, hogy győzelem esetén biztosan megelőzi ellenfelét. Ennek megfelelően nagy erőbedobással, támadólag lépett fel együttesünk.
Szerda kora délután került megrendezésre a 11. fordulóból elhalasztott Szeged-Csanád Grosics Akadémia elleni mérkőzésünk. Az összeállításban több változás is történt, hisz pár nappal ezelőtt Varga Ádám kapusunk, aki egyben az egyik állandó fiatal szabálynak megfelelő játékosunk a pályán, megsérült. Izomsérülése miatt több hetes pihenő vár rá.
Több mint egy hónap után újra nyerni tudott csapatunk! A 18 fordulóban hazai pályán Korozmán Kevin góljával 1-0 arányban legyőztük a vendég Ajkát.
Két hetes szünet után az Ajka elleni találkozóval folytatódik számunkra a Merkantil Bank Liga NB2 küzdelem sorozata. Két rossz formában lévő együttes találkozik majd a Haraszti úton, hisz előző meccsünkön nem sikerült győznünk, míg ellenfelünk egyszer szerezte meg mind a 3 pontot.
