Izgalmas, jó iramú mérkőzést játszott a szerdán a Soroksár és az ETO FC Győr.
Hétvégén 3-1-es vereséget szenvedtünk a Dorogtól csapatától, mely következtében a 15. helyre estünk vissza.
A Magyar Kupa 7. fordulójában Gyirmóton léptünk pályára a kora esti órákban. Mindkét csapat kissé felforgatott összeállításban lépett pályára, így nehéz volt megmondani, hogy ki a mérkőzés esélyese. 18 órakor eső áztatta, kissé saras pályán kezdődött el a mérkőzés.
Újabb fájó vereséget szenvedtünk el hazai pályán! Bár sorra alakítottuk ki a nagyobbnál- nagyobb helyzeteket, azok rendre kimaradtak.
Hétvégén hazai pályán 1 gólos vereséget szenvedtünk a Csákvár csapatától, így a következő mérkőzésünket mindenképp nyernünk kell, ha nem akarunk leszakadni a középmezőnytől.
Hétvégén 1 gólos vereséget szenvedtünk a 3. helyen álló Csákvártól. Ez a vereség attól igazán fájó, hogy csapatunk jól játszott, helyzeteket, lehetőségeket dolgozott ki, de nem sikerült a kapuba találni.
